Project Description

Jan Szustak
„Skuteczna strona www salonu kosmetycznego”

Copywriter. Pomaga przedsiębiorcom tworzyć skuteczną komunikacją, dzięki której dotrą do swoich klientów i wyrażą swój biznes. Direct response copywritingiem i email marketingiem zajmuję się od 2012 roku. Uczyłem się na warsztatach, amerykańskich szkoleniach online, z książek, od mądrzejszych ode siebie i przede wszystkim pisząc każdego dnia po kilka tekstów.

Przez ten czas wyspecjalizowałem się jako marketer w branży szkoleniowej, ale radzę sobie równie dobrze w każdej innej. Moja praca nigdy nie polegała tylko na pisaniu. Podchodzę do swoich projektów całościowo, zajmując się także całym procesem tworzenia contentu, prowadzę kampanię online, zajmuję się grafiką i stronami www. Łącząc w swojej pracy copywriting, e-mail marketing oraz wiele innych dziedzin, zdobyłem doświadczenie, które będzie miało dużo lepsze przełożenie na Twój biznes niż sama nauka pisania.

Przez wiele lat współpracowałem z Kołczem Majkiem jako copywriter i manager marketingu. Obecnie prowadzę swój blog, tworzę kursy i jako freelancer współpracuję m.in. z Magdaleną Pawłowską i Dwiema Martami.

Z prelekcji dowiesz się:

  • Jakie są niezbędne funkcje strony www dla salonów kosmetycznych
  • Jakie informacje i w którym miejscu strony podniosą jej skuteczność
  • W jaki sposób zwiększyć poziom sprzedaży i rezerwacji na stronie

Strona www: www.Tekstopia.pl

Facebook: Tekstopia

Zapraszam

Zapisz się już dziś !